Suvemajade uksed tervitavad meie suviseid külalisi

Suurema osa aastast tühjana seisva ehitise uksed on veidi teistsuguste nõuetega kui need uksed, mida me igapäevaselt kodus kasutame. Meie aiamajauste ja Mökki uste valikust on võimalik leida just Teile sobiv variant. 

Suvemaja on armastatud rahu-oaas, mis pakub nii vaimset kui ka füüsilist lõõgastust. Mõned inimesed eelistavad niisama puhata, teised soovivad kalastada ja kolmandad teha hoopis midagi muud.

Sõltumata erinevatest vabaajaveetmise moodustest on suvilas viibimine mugav viis eralduda argipäevamuredest ja seda just siis, kui seda kasutada sõna otseses mõttes pigem suvilana kui eramuna.

Suvemaja välisust kasutatakse palju, kuna suvilas olles veedetakse aega peamiselt õues. Pidev uksest sisse ja välja käimine nõuab, et suvila välisuks oleks vastupidav, ohutu ja mugav kasutada. Sisekujunduslikult on aiamajauksed ja Mökki uksed pigem maalähedased, loovad väga hubase keskkonna ja aitavad viia mõtteid eemale argipäevamuredest.

 

Kindel ja turvaline välisuks suvemajale

Meie aiamajauksed ja Mökki uksed on lõppviimistluseta ehk täpsemalt viimistlusvalmis männipuidust, mida saab töödelda vastavalt oma soovile. Valikus on ilma klaasita ja kirgas klaasiga uste mudeleid. Klaasiga välisuks on alati hea valik, kuna nii pääseb suvevalgus Teie suvemajja.


Kui suvemaja on soojustatud ja seal viibitakse aastaringselt, siis soovitame ukse valida meie välisuste valikust. Sellisel juhul on õige uks võimalik leida näiteks Character- seeriast, mis tuli turule eelmisel aastal. Character välisuksed on stiilsed, kvaliteetsed ja minimalistliku Skandinaavia disainiga.

JELD_WEN_ulko _ovimiljoo _F2050_W68_sininen _talo _d -mokki

 

JELD_WEN_ulko _ovimiljoo _F1894_W71_eteinen -mokki

 

JELD-WEN-Character _ulko _ovi _Digits _mokki

 

JELD_WEN_ulko _ovimiljoo _F2050_W68_sininen _talo _d -mokki

 

Saun kui peaaegu kohustuslik suvemaja osa

Uue sarja RETRO saunauste valikust leiate retrostiilis männipuidust saunauksed Valikus on nii männiraamiga klaasuks kui ka männipuidust ilma klaasita saunauksed.

Valikust ei puudu ka juba harjumuspärased klaasist ukselehega saunauksed, mis annavad saunale juurde ruumikust ning mis on äärmiselt vastupidavad kuumusele ja niiskusele.

Tuleb ära märkida, et klaasustega saunasid ei tohiks külma ilmaga, või kui need on pikemat aega kütmata, liiga kiiresti kuumaks kütta, sest kuumaga klaas paisub kiiresti ning võib puruneda.


Meie saunauste valik pakub erinevaid võimalusi, kus on olemas igale saunale just talle sobiv uks.

 

Retrosaunanovet -mokki

 

Siseuksed vastavalt sisekujundusele

Kui suvemaja on natuke suurem kui lihtne aiamaja, on seal vajadus ka siseuste järele ning siis on parim valik naturaalse puidu tooni või siis peitsitud puidust uksed. Naturaalsest puidust uks loob alati sooja ja koduse tunde. Selleks soovitame näiteks Tradition- seeria uksi, mis on looduslikust männipuidust massiivuksed. Tradition-sarja uksed on saadaval nii töötlemata kujul, seega saab neid viimistleda vastavalt oma soovile, kui ka lakituna kirgas või valge lakiga. Kulunud puitust saab lihvida ja korrastada, mistõttu see kestab aastakümneid.


Kaasaegsema sisekujundusega suvilasse soovitame valida Unique Rustic-seeria tugev, täispuidust siseuks. Unique Rustic uksi on võimalik tellida kolme erinevat peitsitooni: pähkel, hall või valge. Heaks valikuks on veel ka Stable-massiivsete sileuste sari, mille viimistlusevalikus on palju erinevaid värvi- ja spoonilahendusi.

Unique _Rustic _332S_pahkina _mantykehysovi _miljoo 02_JELD_WEN

 

Unique _Rustic _341S_valkoinen _mantykehysovi _miljoo 01_JELD_WEN-mokki 

Unique _Rustic _348S_harmaa _mantykehysovi _miljoo 01_JELD_WEN-mokki

 

Unique _Rustic _337_pahkina _mantykehysovi _miljoo 01_JELD_WEN-mokki

 

JELD_WEN_lujalaakaovi _Steady _411_tammiviilu _tiiliseina -mokki

 

JELD_WEN_liukuovi _seinan _sisaan _Steady _411_tammiviilu _viherkasvit -mokki

 Mantyovi _51_3peilinen _valkolakattu -mokki

 JELD_WEN_Tradition _51_lapsi -mokki

 

JELD_WEN_Perinteinen _mantyovi _miljoo _55_pariovi _mokki

 

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.