Ukselink ei ole pelgalt link. Must ja metallik on praegu uksemaailma trendikaimad värvivalikud

Hele skandinaaviapärane sisustus on viimastel aastatel julgust kogunud ning must ja metallik on praegu uksemaailma trendikaimad valikud. Seetõttu otsustasime turule tuua viis uut uksekäepideme tooni, mille abil saab kergesti muuta ukse ja kogu toa ilmet

Sisekujundajad julgevad endisest rohkem kasutada värve nii uste kui ka nende detailide puhul. Vastasime klientide nõudlusele ning võtsime kasutusele sise- ja lükanduste eri värvi käepidemed. Värvivalikuid on viis: Silver, Stainless, Gold, Bronze ja Black.

panikekonsepti-varit

 Siseuste ja lükanduste käepidemete toonid on: Silver, Stainless, Gold, Bronze ja Black

 

Uksekäepideme värv ja disain mõjutavad üllatavalt palju ukse ilmet ja kogu toa meeleolu. Näiteks neljakandiline uksekäepide Dallas on moodne, sirgjooneline Stockholm aga lihtne ning sobib kokku eri stiilidega. New York ja Marseille esindavad romantilisemat disaini.

>> Vaadake siseuste käepidemete ja lükanduste tarvikute kataloogi

mustat-painikkeet

Uued käepidemete kujundused: Dallas, Stockholm, Marseille ja New York

 

 

Mustad uksed ja käepidemed inspireerivad ka noori arhitektuuritudengeid

 

Sisekujundajad kasutavad viimasel ajal musta eriti innukalt nii siseuste kui ka uksekäepidemete puhul. Must käepide annab mustale uksele julgust, pronks soojust ja kuldne luksuslikkust. „Klassikalise valget tooni uste kõrval on hetkel suureks trendiks kujunenud tumedates toonides uksed ja ukselingid. Kombineerides valget ust musta ja/või metalse käepidemega võib sisearhitektuurselt muuta ruumi väga rikkalikuks ja stiilseks,“ julgustab arhitektuuritudeng Henry Feil inimesi uusi lahendusi proovima.

Stockholm-black-ovi-musta-miljoo

Must Sound helitõkkefunktsiooniga uks ja Stockholm käepide

 

Julgem valik on kasutada siseruumis musta või tumedat tooni ust. „See muudab ruumi huvitavaks ja lisab draamat. Uute värvilahendustega saab iga siseruumi muuta kaasaegsemaks ja samas huvitavaks, luues omapära,“ kirjeldab Feil.

Stockholm-bronze-ovi-musta-miljoo

Must Sound helitõkkefunktsiooniga uks ja Stockholm käepide Bronze

 

Dallas-gold-ovi-musta-miljoo

Must Sound helitõkkefunktsiooniga uks ja Dallas käepide Gold

 

New-york-stainless-ovi-musta-miljoo

Must Sound helitõkkefunktsiooniga uks ja New York käepide Stainless

 

Marseille-stainless-ovi-musta-miljoo

Must Sound helitõkkefunktsiooniga uks ja Marseille käepide Stainless 

 

  

Tooteinfo

 

>> Vaadake siseuste käepidemete ja lükanduste tarvikute kataloogi

>> Vaadake lisatarvikuid siseustele  ja lükandustele

 

 

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.