SmartClose – sulge uks stiilselt

SmartClose  lisab kodusesse igapäevaellu luksust. Tänu sellele sulgub uks elegantselt ja ohutult. SmartClose on saadaval lisavarustusena kõigile ADVANCE-seeria siseustele.

Sisseehitatud sulgemismehhanism sulgeb ukse kindlalt

SmartClose viib uste sisekujunduse uuele, stiilsele ja intelligentsele tasemele. Sulgumismehhanism on paigaldatud süvendisse ukselehe  ja lengi vahele. Uste sulgemine on vaiksem ja sujuvam kui SmartClose funktsioonita uksel. 

Piisab ukse õrnalt lükkamisest - magnetlukk sulgeb ukse

Ukse sulgemiseks polegi vaja linki vajutada - ust sujuvalt lükates või tõmmates sulgeb magnetlukk ukse automaatselt. Sulgemismehhanism aktiveerub ukse sulgemisel, ukse avamist see ei takista.

SmartClose-magnetlukk

 

SmartClose´i  saadavus ADVANCE-siseustele

SmartClose sisaldab ukse sulgurit, magnetlukku ja spetsiaalset piirajat ning see on saadaval kõigile standardsetele ja erimõõdus ADVANCE siseustele, mille laius on 7-11M ja kõrgus 18-21M. See ei sobi lukustatavatele ustele, topelt- ega liugustele. SmartClose´iga ukselengiks sobib ükskõik milline meie leng, välja arvatud niiskuskindlam leng mudel 607. Tellimisel tuleb kindlasti määrata uksekomplekti käelisus. 

SmartClose sobib nende siseuste ja lengidega:

ADVANCE-seeria: Craft massiivsed tahveluksed
ADVANCE- seeria: Unique massiivsed raamuksed
ADVANCE- seeria: Stable-massiivsed sileuksed
ADVANCE seeria: Unique Rustic männiuksed
ADVANCE-seeria lengid (v.a mudel 607) ja Clever-seeria lengidSee veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.