Mustad uksed

Mustad uksed muutuvad Põhjamaade sisustuses üha levinumaks.

Põhjamaade sisekujundus on endiselt tugevalt minimalistlik ja värvide kasutuses tagasihoidlik. See kajastab üldist Põhjamaade stiili. Uue trendina on levimas musta värvi uksed.

Juba aastakümneid on Skandinaavia stiil olnud valge: valged seinad, valge mööbel, valge köök ja valged uksed. Musta värvi uksed on muutumas üha populaarsemaks sisekujunduselemendiks.

Uks ei pea olema ainult tagasihoidlik üldehitusmaterjal. Alles viimastel aastatel on hakatud aru saama, et uksed võivad mängida suuremat rolli: üha enam on lubatud ustel erineda ülejäänud sisustusest nii värvide kui mustrite poolest.

Uks mõjub siseruumides jõulise vahendina

Musta värvi ust saab kasutada ka sisekujunduselemendina. Näiteks kui mõlemad, nii välis- kui ka siseuksed on musta värvi, võivad nad töötada kodusisustust ühendava ühtse joonena. Olgugi, et valged uksed sobivad heledate seintega, eristub must värv toas või korteris.

 mustat-sisaovet-artikkeli

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.