Paarisuksed

Laia seinaava täiteks sobivad paarisuksed või laiendiga uksed. Paarisuksed on visuaalselt sama laiad, laiendiga uksekomplekti ukse kõrval on kitsam uks ehk laiend. Paaris- ja laiendiga siseuste aktiivne ja passiivne uks on samas lengis ning mõlemad uksed avanevad.

Paarisuksed - uks+uks

Paarisuksed on laialt kasutusel eraldamaks elutuba esikust. Avades mõlemad uksed saame kergelt ja lihtsalt suurendada eluruumi, samuti annab ruumile visuaalset avarust juurde klaasinguga  paarisuste kasutamine. Sõltuvalt ruumi sisekujundusest valige paarisuksed kas Trend või Craft tooteseeriast, need luksuslikud uksed on iga elutoa ehteks.

 

Laiendiga uksed - uks koos lisauksega

Kui seinaava on üksikukse jaoks lai ja paarisukse jaoks kitsas, siis on lahenduseks laiendiga uks. Laiendiks nimetatakse väikest kitsast ust, mis on koos üksikuksega samas lengis.


Vajate rohkem infot?

Vaadake siseustekollektsiooni
See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.