Klaasuksed saunale ja vannitoale

Uste valikuga saab mõjutada vannitoa ja sauna keskkonda ning on üks osa ruumi disainist. Klaasuks on kaasaegne ja jätkusuutlik lahendus, see annab ruumile avarust ja valgust. Meie vannitoa- ja saunaukse mudelid esindavad kaasaegset Skandinaavia disaini.

 

Vannitoa- ja saunauksed on nõudlikud, kuna nad peavad vastu pidama niiskusele, kuumusele, peavad olema kergesti puhastatavad ja loomulikult ka head välja nägema. Lisasime valikusse valikusse kolm uue mustriga sauna- ja vannitoa klaasust, mis vastavad kõigile nendele nõudmistele ning annavad saunas käimisele uue emotsiooni ja kogemusse.

Himmeli sobib hästi nii tänapäevasete modernsete ruumide sisustamiseks, kui ka vanemate kultuuripärandiga majade ruumidele. Uks annab kodule rahuliku miljöö ja lisab interjöörile unikaalse detaili. Uksele on digitaalselt trükitud valge, pitsiline muster. Saunaukse klaas on halli tooni ja läbipaistev, vannitoaukse klaas on samuti hall, kuid erinevalt saunauksest ainult kergelt läbikumav.

Sauna Himmeli

Sauna Himmeli+

 

Kesäyö sobib hästi heledates toonides vannitubadele. Selle mudeli ukselehe klaasil on uksealaosas varjundiga üleminek valgelt klaasilt kirkale klaasile. See on suurepärane valik, kui te soovite vannitoale avarat õhustikku. Sauna ukse ülaosas on ümmargune aken, vannitoauks on ilma aknata.

Sauna Kesayo

Sauna

 

Linja mudel sobib julgele sisustajale. Must diagonaalne muster uksel ei jää kindlasti tähelepanuta. Saunauksel on läbipaistev kirgas klaas ja vannitoauksel on läbipaistmatu valge klaas, mis annab rohkem privaatsust.

Sauna Linja

Sauna Linja+

 

Lisaks neile kolmele sauna- ja vannitoaukse mudelile tuli uuendusena neljas klaas-siseuks Lumi+, millel on lihtne läbipaistmatu valge klaas. See on ideaalne lahendus lihtsuse armastajatele ning sobilik nii vannitoa kui kodu teiste ruumide vaheukseks.

Sauna Lumi+

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.