Klaasist saunauks- turvaline ja stiilne

Saun on saanud meie kodudes kindla koha ja kaunis saunauks sobitub sauna sisustusega luues terviku.
Klaasist saunauks talub suurepäraselt niiskust, veepritsmeid  ja temperatuuri kõikumisi, mistõttu on sellist tüüpi saunauks võitnud enamuse koduomanike poolehoiu.

Klaasist saunauks- ajatu klassika

Mustrita klaasist saunauks on meie kodudes laialt levinud ning sobib põhimõtteliselt igasse kodusauna. Tootevalikus on läbipaistvast Kirgas klaasist, hallist või pronksklaasist ukselehega komplekt.

 

…ja turvalisus enne kõike

Klaasist saunauksed on valmistatud 8 mm karastatud klaasist. Uksed on läbipaistvad ja ilma mustrita- nii näeb hõlpsasti teisele poole ust ja saab vältida võimalikke kokkupõrkeid uksel.

 

Erinevad käepidemed

Toote standardkomplekti kuulub lengi materjalist valmistatud ümar käepide. Eraldi saab tellida ka disainkäepideme, kas siis ümara freesitud mustriga või puidust vertikaalse või horisontaalse käepideme.


See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.