JELD-WEN Door Designer mobiilirakendus

Uue ukse valimine on nüüd lihtsam kui kunagi varem. Leia lai ja põnev valik uksi vaid kolme sammuga. Tee nutiseadmega foto ukseavast ja leia üles oma maailma parim uks. Kui soovid seda ust endale - aitame leida ka õige edasimüüja. 

Võib olla keeruline ette kujutada, et kuidas uus uks näeb kodus välja enne paigaldamist. Kuidas välisuks sobitub maja välisilmega ning kuidas võiks välisuks sobida esiku interjööriga? JELD-WEN-i uue rakenduse abil on lihtne näha, kuidas erinevad uste mudelid sobituvad tegelikku keskkonda.

  1. Esiteks valige rakendusest sise- või välisuks, üksik- või paarisuks, klassikaline või modernne disain.
  2. Seejärel pildistaga olemasolevat ukseava.
  3. Sättige paika ukseraami nurgad.
  4. Seejärel sobitage sinna erinevaid JELD-WEN ADVANCE-LINE uksi. Rakenduses saate proovida ka erinevaid põhivärvi- ja spoonivariante. Juhime tähelepanu, et ADVANCE-LINE ustega on võimalik tellida oma NCS värv. Klaasinguga ustel on võimalus valida klaasivariante.
  5. Peale sobiva ukse leidmist vajutage “SALVESTA” nuppu selleks, et salvestada pilt oma nutitelefoni pildigaleriisse. Pilt salvestatakse koos ukse mudeli ja valitud värvi või spooni infoga.
  6. Näita tehtud pilti edasimüüjale ning lähima edasimüüja leiad meie rakendusest või meie kodulehelt.

Eestikeelne rakendus on tasuta saadaval ja allalaetav iOS ja Android nutitelefonidele siit:

  Google Play Badge EE
Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.