Välisuste laiendid ja ülaaknad

Et kasutada ära võimalikult palju valgust, soovitame paigaldada laiema seinaava korral välisukse koos laiendiga või ülaaknaga. Laiend ja ülaaken on hea lahendus ka juhul kui renoveerimise käigus soovitakse täita standardist suurem ukseava.

Avatav või mitteavatav laiend?
Avatav laiend on uksega samas lengis ning tänu avatavusele saab läbikäiguava teha laiaks, see on hea näiteks kolimise käigus mööbli ja muude suuremõõtmeliste esemete sisse ja välja viimisel. Avatava laiendiga uksekomplekti tellides märkige ukse avanemise käelisus, laiend valmistatakse vastavalt ukse käelisusele.
Mitteavatav laiend on eraldi lengis ning seda kasutatakse eelkõige lisavalguse saamiseks esikusse või kinnist laiendit laia seinaava täiteks.

Värvid, spoon, klaasid
Function välisuste laiendid on samas toonis uksega. Spoonkattega laiendit saab tellida nii nagu ustki horisontaalse või vertikaalse spooniga. Spoonitud ukse ülaakna raam on värvitud spooniga sobivasse tooni.
Välisukse laiendid on tootevalikus Kirka, Satiin või Cotzwold klaasiga.

Energiasäästlikkus
Umbse laiendi U-arv on ≤ 0,7 W/m2K ja klaasinguga laiendil ≤ 1,0 W/m2K. Kõiki laiendeid saab tellida ka energiasäästliku Arctic- ehitusega ning sügavama lengiga (130 mm, 170 mm või 210 mm).

 

 

Ulko_oven_avautuva_levike_umpi_AL1200

Ulko_oven_avautuva_levike_AL1200_W69_viilutettu

 

Ulko_oven_kiintea_levike_KL1100_W01

Ulko_oven_kiintea_levike_KL1100_W02

 

 

 

Avatav laiend AL1200

Avatav laiend AL1200
W69

 

Mitteavatav laiend KL1100
W01

Mitteavatav laiend KL1100
W02

 

Ulko_oven_ylaikkuna
Ülaaken KY1260 W01

 

 

 

 

 

>> Vaadake ka Välisuste mõõdud

>> Vaadake ka Välisuste tootevalik

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.