Arctic-ehitusega ja tuletõkkevälisuksed

Function välisuksi saab tellida ka energiasäästliku Arctic-ehitusega ning valitud mudeleid ka tuletõkkeuksena EI30.

 Energiasäästlik Arctic-ehitus
ADVANCE-tooteseeria välisuksed on ilmastikukindlad ja soojapidavad. Function välisukse paksus on 70 mm, mis tagab hea termoisolatsiooni. Välisuste soojapidavust mõjutab lisaks isolatsioonimaterjalile ka tihendite olemasolu. Arctic-ehitusega ukse paksus on 90 mm ning ka lävepakk on varustatud tihendiga. Tänu erilisele soojapidavale konstruktsioonile on Arctic-ehitusega sama mudeli U-arv tunduvalt väiksem sama mudeli tavaukse U-arvust. Näiteks tavalisel Function uksel on U-arv sõltuvalt mudelist ≤ 0,7-1,0 W/m2K, kuid Arctic-ehitusega ustel ≤ 0,6-0,9 W/m2K.

>> Vaadake ka Arctic-ehitusega välisuste tehniline info
>> Vaadake milliseid mudeleid saab tellida Arctic-ehitusega

 Tuletõkkefunktsiooniga välisuked

Valitud mudeleid Function välisuste hulgast saab tellida ka tuletõkkeuksena EI30. Klaasinguga tuletõkkeuksed vastavad ka heliisolatsiooninõuetele omades heliisolatsiooniindeksit Rw38db. Tuetõkkefunktsiooniga välisuste U-arv on ≤ 1,0 W/m2K.

>> Vaadake ka tuletõkke välisuste tehniline info
>> Vaadake milliseid mudeleid saab tellida tuletõkkevälisuksena

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.