Lisatarvikud siseustele

Uksekomplekti ostes pidage meeles ka tellida vajalikud lisatarvikud: käepide, vajadusel pöördsulgur ehk tualetilukk, piirdeliistud ning niisketesse ruumidesse ka ventilatsioonirest!

Käepidemed

Siseukse käepide ei kuulu puidust siseuste komplekti (klaasist ukselehega ustel ja saunaustel kuulub käepide juba komplekti). Käepide annab uksekomplektile lõpliku ilme ning JELD-WEN poolt pakutavate HOPPE käepidemete hulgast saate valida just teile meeldiva käepideme. Sõltuvalt kasutuskohast saate soovi korral tellida lisaks ka pöördsulguri (tualetiluku). HOPPE käepidemetel on 10-aastane tootjagarantii.

 

 

painike_751_atlanta

751 siseukse käepide Atlanta
Alumiinium


painike_752_stockholm

752 siseukse käepide Stockholm
Alumiinium

 


 

painike_753_amsterdam

753 siseukse käepide Amsterdam
Alumiinium ja roostevaba teras

painike_754_luxembourg

754 siseukse käepide Luxembourg
Alumiinium

Piirdeliistud

Valikus on männipuidust liistud 12 x 42 x 2200 mm ja 12 x 58 x 2200 mm.

Ventilatsioonirestid

Ventilatsiooniresti saab paigaldada Easy ja Stable uste kõikidele mõõtudele ning Style ustele mõõdus 8-10 x 20, 21M. Ventilatsioonirestid on mõõdus 430 x 75 mm ning tootevalikus valge, hall ja beež.

 

 

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.