Lävepakud siseustele

 

 

Tellides lävepakku jälgige lengi tüüpi- kas vajate lävepakku sirge servaga ukse lengile või mantelukse lengile. Ukse tüübi märgime piktogrammiga:

PICK_rebated            PICK_unrebated
Manteluks          Sirge servaga uks

 

PICK_rebated 

Lävepakud mantelukse lengile

Lävepakud manteluksele on valmistatud massiivsest tammepuidust ning lakitud. Valikus on 2 erinevat mudelit- nn tavaline ehk valtsiga (mudel 650), sile ehk ventilatsiooniavaga (mudel 651).

Mudel 650 valitakse siis, kui põrand kahel pool ust on samas tasapinnas. See on enim kasutatud lävepakk. Lävepakk sobib 92 mm sügavuse lengi juurde ning on valikus mõõtudes 7-10M, 12M, 13M, 15M ja erimõõdus 590-1990 mm. 68 mm sügavuse lengi juurde pakume lävepakku mõõtudes 7-10M.

Sile lävepakk mudel 651 valitakse siis, kui ukselehe ja lävepaku vahele soovitakse jätta ventilatsiooniava. Samas sobib sile lävepakk ka modernse sisustusstiili juurde. Siledat lävepakku pakume mõõdus 7-10M, 12M, 13M, 15M ja erimõõdus 590-1990 mm.

 

Lävepakk 92 mm lengi juurde    
Kynnys6_kyntteellinen

Sile lävepakk ehk ventilatsiooniavaga lävepakkKynnys7_silea

 

Kynnyspiirustus_kyntteellinen

Kynnyspiirustus_silea  

 

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.