Saunauksed - tehniline info

 Klaasist saunauksed erinevad teineteisest nii välimuse kui ka tehniliste näitajate poolest.

 

 

 

 

 Saunauksed

Tehniline info

Galleria _saunanovi _kirkas
Uks: 8 mm karastatud klaas
Värv: Pronks, hall, kirgas või Satiin
Leng: 42 x 92 mm tihendiga viimistlusvalmis lepapuidust leng.
Hinged: Hallid külgsuunas reguleeritavad klaasukse hinged FL-75PSSGD (2 tk), mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ maksimaalse läbikäiguava vähemalt 800 mm.
Sulgur: Hall rullsulgur.
Käepide: Standardkomplektis ümar puidust käepide (valmistatud lengiga samast materjalist). Lisatasu eest saab tellida komplekti vertikaalse või horisontaalse puidust käepidemega. Käepidemeid müüakse ainult koos saunaustega.
Mõõt: 7-9 x 19M,  8-10 x 20M
Käelisus: Kõik saunauksed tarnitakse parema käe ustena. Käelisuse muutmiseks demonteerige leng ning koostage leng vasaku käe uksele.
Garantii: 2 aastat
Mudelid: Vaadake Saunauste tootevalikust mustrita saunauksi

 

Algusesse

 

 Purity saunauksed

Tehniline info INT-SPA-illustr . Vertico
Uks: 8 mm karastatud klaas
Klaas: Kirgas, hall, pronks või must karastatud klaas
Muster: Pisara ja Vertico mudelite muster siiditrükis hall, uks hall läbipaistev suitsuklaas. SquareW ja OrnamentW muster siiditrükis valge, uks kirgas klaas. Oksa mudelil muster digitrükitud, klaas Kirgas. Siiditrükitud pind kumab läbi ja digitrükitud pind (Oksa mudelid) ei paista läbi.
Leng: 42 x 92 mm tihendiga lepaleng.
Hinged: Klaasuksehinged FL-75PSSGD (2 tk), mis võimaldavad ukse 90⁰ avanemise korral läbikäiguava vähemalt 800 mm.
Sulgur: Hall rullsulgur
Käepide: Standardkomplektis ümar puidust käepide. Lisatasu eest saab tellida komplekti ka vertikaalse või horisontaalse käepideme. Kõik käepidemed on valmistatud lengiga samast materjalist.
Mõõt: 7-9 x 19
Käelisus: Kõik saunauksed tarnitakse parema käe ustena. Käelisuse muutmiseks demonteerige leng ning koostage leng vasaku käe uksele.
Garantii: 2 aastat
Mudelid: Vaadake Saunauste tootevalikust mustriga saunauksi

 

 Algusesse

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.