Saunauste lengid

Saunauksed tarnitakse koos lengiga. 42 x 92 lengil on külgsuunas reguleeritavad hinged, mis võimaldavad maksimaalse läbikäiguava (9M läbikäiguava >800 mm). ADVANCE-tooteseeria ja clever-tooteseeria lengid on erinevad.

Lepaleng
ADVANCE-tooteseeria ustel ehk Purity-saunaustel (välja arvatud Smoke) on kvaliteetne tihendiga lepaleng. Lepaleng on valmistatud ühtset tooni lepapuidust lamellidest ning pealispind on oksavaba. Lengil on 2 stiilset halli tsingitud külgsuunas reguleeritavat hinge JWGD-101, mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ läbikäiguava vähemalt 800 mm.

Must leng
ADVANCE-tooteseeria Smoke mudelit ja Oksa-must mudelit saab tellida ka tihendiga mustaks värvitud männilengiga. Leng on värvitud mustaks Becker Laqva puidu kaitsevärviga (suitsusauna toon). Männileng on toodetud oksavaba sõrmjätkatud lamellist. Lengil on 2 stiilset halli tsingitud külgsuunas reguleeritavat hinge JWGD-101, mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ läbikäiguava vähemalt 800 mm.

Männileng
Clever-tooteseeria ustel on viimistlusvalmis männileng (tihendiga). Leng on valmistatud männi massiivpuidust ning lengil võib esineda oksakohti. Lengil on 2 halli külgsuunas reguleeritavat hinge JW715, mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ läbikäiguava vähemalt 800 mm.

Lepaleng
Clever-tooteseeria saunauksi saab tellida ka sõrmjätkatud lepalengiga, millel võib esineda oksakohti.  Lengil on 2 halli külgsuunas reguleeritavat hinge JW715, mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ läbikäiguava vähemalt 800 mm. 

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.