Saunauste käepidemed

Saunauksed tarnitakse vaikimisi ümara puidust käepidemega, mis on valmistatud lengiga samast materjalist. Lisatasu eest saab tellida ka stiilseid disainkäepidemeid- kas vertikaalse või horisontaalse käepideme. Disain käepidemed sobivad ainult meie saunaustele ning neid saab osta ainult koos saunaustega.

Standartne ümar puidust käepide
Saunauste standardkomplekti kuuluv ümar käepide on valmistatud lengiga samast materjalist, ehk siis ADVANCE- tootesarja ustel viimistlusvalmis oksavaba lepp või oksavaba mänd, clever-tootesarja ustel viimistlusvalmis mänd või lepp.

Vertikaalne käepide

Stiilne vertikaalne käepide rõhutab ukse graafilist disaini ja on kauniks ehteks igale saunauksele. Vertikaalne käepide on valmistatud lengiga samast materjalist ning seda saab tellida kõikidele saunaustele nii ADVANCE- kui ka clever-tootesarjast.

Horisontaalne käepide
Horisontaalne käepide on kaunis ja mugav. Kõiki meie tootevaliku saunauksi saab tellida horisontaalse käepidemega. Kasutades horisontaalse käepidemega saunaust jälgige, et lengi kaugus ristuvast seinast oleks vähemalt 30mm, vastasel juhul ei mahu horisontaalse käepidemega uks avanema 90⁰.

 

 vaakavedin

 


See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.