Ovivalikoima_paakuva_saunanovi

Saunauksed

Saunauks on nähtav ja oluline osa sauna sisekujunduses. Valige sobiv ja kaunis saunauks JELD-WEN'i tootevalikust!

Vajate säästvat lahendust või soovite investeerida?

JELD-WEN'i tootevalikust leiab saunaukse nii klassikalist lihtsust kui ka moodsat disaini eelistav saunasõber.

Saunauksed on valmistatud 8 mm paksusest karastatud klaasist ning clever-seeria mustrita saunauste valikus on kirka klaasiga, pronksklaasiga ja halli klaasiga uksed. Standardse ümara käepideme asemel saab tellida ka puidust vertikaalse või horisontaalse käepideme, lengi ja käepideme materjalina saab valida lepa- või männipuidu vahel. 

Nõudlikumale kliendile on disainer Tiina Rootsi välja töötanud nii geomeetrilise kui ka loodusest inspireeritud mustriga ADVANCE-tootesarja Purity saunauksed. Geomeetrilise mustriga uksed on trükitud siiditrükis ning muster on sobivas toonis läbipaistev klaas. Oksa kujutisega uksed on üleni digitrükitud ning ukseleht ei paista läbi ka mustri kohast -  seega on väga mugav ruumidel, kuhu ei soovita võõraid pilke. Nii siiditrükk kui ka digitrükk on teostatud enne ukseklaasi karastamist- see tagab trükile kõrge kvaliteedi, hea vastupidavuse ning ei lase värvil praguneda ka aja möödudes.

Vastavalt soovile saab ostja valida standardse ümara käepideme asemele kas vertikaalse või horisontaalse käepideme, mis valmistatakse lengiga samast materjalist. Lepalengi asemele saab valida mõnele tootele kas mustaks või valgeks värvitud lengi ja käepidet.

 

Ei tea veel millist ust soovite?
Vaadake Saunaustegalerii

 

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.