Lisatarvikud aiamajaustele

Aiamajaukse komplekti kuulub lukukorpus ning vasturaud. Tellige eraldi käepide ning lukukomplekt.

Käepideme komplekti kuuluvad 2 linki, nelikantraud ja 2 kinnituspolti.

Lukukomplekti kuuluvad lukusüdamik koos väändenupu risti ja kinnitusplaadiga, väändenupp, võtmed, rosett, kinnituskruvid.   

Käepidemed

EXT_handle_chrome EXT_handle_br.brass

Käepide välisustele

kroom

Käepide välisustele

harjatud messing

 

 

 

 

 

 

Käepideme kinnituspoldid tuleb lõigata lühemaks vastavalt ukse paksusele. Selleks paigaldage mõlemad lingid nelikantrauale ning asetage poldid pesadesse. Lugege ära, mitu keermeosa peate ära lõikama. Lõigatud poldi pikkus peab jääma vähemalt millimeeter allapoole roseti tasapinda kuid mitte kaugemale kui 3 mm, vastasel korral ei ulatu poldi keermeosa kübarmutrini. Kinnitage lingid selliselt, et lingi pingutuskruvid jääksid lingi alumisele küljele ning poldid selliselt, et kübarmutrid jääksid ukse välisküljele ja poldi pea ukse siseküljele.

Lukukomplektid aiamajaustele

EXT_lock_chrome EXT_lock_br.brass

Lukukomplekt aiamajaustele

kroom

Lukukate 11 mm

Lukukomplekt aiamajaustele

harjatud messing

Lukukate 11 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

Esmalt paigaldage lukusüdamik koos väändenupu ristiga. Väändenupu rist tuleb lõigata lühemaks vastavalt ukse paksusele. Õige pikkuse mõõtmiseks asetage lukusüdamik ning väändenupu rist kohale ning seejärel asetage väändenupp kohale. Lõigake väändenupu rist parajaks! Kinnitage lukusüdamik koos väändenupu ristiga ning seejärel paigaldage lukukate ja väändnupp. Lukukatte tagaküljel on märge "UP" - asetage lukukate selliselt, et märge "UP" jääks üles. Väändenupu kinnituspoldid tuleb lõigata õigesse mõõtu. Selleks paigaldage väändenupp koos kinnituspoltidega ning mõõtke ukse väliskülje poolt mitu keermeosa on vaja ära lõigata. NB! Lukukatte keermesüvised ulatuvad allapoole ukselehe tasapinda, seetõttu ei tohi kinnituspoldi otsad ulatuda ukse tasapinnast kõrgemale.

EXT-lock_installation

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.