Liugukse paigaldusjuhend

Otseteed:

 

Easy, Craft ja Stable pimeuksi saab tellida ka liuguksena või liuguksekomplektina koos liugsüsteemiga. Meie tootevalikus olevad liuguksed liiguvad seina peal, seega palume veenduda, et uksel jääks piisavalt ruumi avanemiseks.

 Liuguksed on mõõdus 925 x 2150 mm, seega sobivad katma seinaava suurusega 900 x 2100 mm.

 Liuguksekomplekti kuuluvad lisaks uksele siinid 2100 mm,  rullikud ja siini kattepaneel (RAL9010 valge).

 

Ladustamine


Ladustage siseuksed ning liuguste siinid ja siinide kattepaneelid hästi ventileeritavas siseruumis horisontaalses asendis tasasel aluspinnal kaitstuna löökide ja otsese päikesekiirguse eest! Niiskus ja hoidmine kas ebatasasel aluspinnal või kaldu seina najal võivad põhjustada ukselehe kaardumise. Ladustage uksed originaalpakendis! Ehituse käigus kuni viimistlustööde lõpetamiseni kaitske ust kilega ning jälgige, et teibi kleepuv pind ei puutuks kokku ukse pinnaga! Tugeva liimiga teibi eealdamisel võib eemalduda ka värv. Kasutage ainult spetsiaalseid tooteid (maalriteibid)!

Pick_PAL PICK_no_sun Pick_no_moisture PICK_no_on_corner

 Liuguste paigaldusjuhend

  • Asetage veermik ja stopperid siinile!
  • Kinnitage siinid seinale kõrgusele 2230 mm!
  • Kontrollige, et siinid oleks loodis!
  • Tõstke ukseleht siinidele!
  • Märkige alumise juhtsiini stopperi asukoht! NB! Alumise juhtsiini stopperi asukoht peab jääma ukselehe keskkohale - ainult siis jääb uks püstloodi ning funktsioneerib laitmatult.
  • Kinnitage alumise juhtsiini stopper kruvidega põrandasse!
  • Sulgege uks maksimaalselt ning fikseerige stopper (ülemise siini küljes). Seejärel avage uks maksimaalselt ning fikseerige teine stopper (ülemise siini küljes)
  • Paigaldage siini kattepaneel!

 

Liugukse hooldusjuhend

Uste pinnaviimistlus on sile ja mustusthülgav. Siiski tuleb vastavalt vajadusele ukse pinda puhastada üldpuhastusainega. Kasutage üldpuhastusaine lahusega niisutatud pehmet lappi! Puhastatud pind loputage puhta veega niisutatud lapiga ning kuivatage hoolikalt! Vältige pinna pikaajalist kokkupuudet kemikaalidega ning abrassiivseid puhastusvahendeid!

Ukse pind on värvitud poolmati alküüdvärviga (valge NCS S 0502-Y).

 

 

 

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.