Kuidas valida siseust?

Uksed moodustavad seina ja põranda kõrval olulise osa ruumi sisekujundusest. Uksed peavad meeldima koduomanikule ning lisaks ka vastama ruumi tehnilistele nõuetele. Seepärast on oluline lähtuda ukse valikul esmalt kasutuskoha nõuetest ning seejärel ukse välimusest.

 

Otsite säästlikku lahendust või soovite investeerida aastateks?

Clever-tootesarja uksed on hea valik neile, kel vaja soodsalt uut ust. Clever-tootesarja uksed on lihtsad, praktilised ja kvaliteetsed.

Clever_line_logo

 

ADVANCE- tootesarja uksed on hea valik nõudlikumale koduomanikule. Nende toodete hulgast saab valida mitmekülgse viimistluse ning ka erinõuetele, nagu tule- ja helipüsivusnõue, vastavaid uksi.

Advance_line_logo

 

Millisesse ruumi ust vajate?

Lisaks ruumide eraldamisele võib sõltuvalt ruumist uksele esitada ka erinõudeid.

 

Ruumi tüüp

Clever_line_logo

Advance_line_logo

Klassikaliselt elegantselt sisustatud kodu

Modernne kodu või kontor


Kodu SPA
  • RVK puidust niiskuskindlamad uksed

 

 

Tehniline ruum, kodukino, kontor

-

 

 

Kerged, massiivsed või klaasuksed?

Siseuksed on oma struktuurilt ja ehituselt erinevad. Kerged kärgpapp täitematerjaliga uksed on heaks ja praktiliseks lahenduseks neil, kel vaja kiiresti soodsat lahendust. Massiivsed uksed rõhutavad ruumi soliidset stiili ja on pikaajaliseks investeeringuks kodusse või kontorisse. Klaasuksed püsivad kaua kaunid kodu-SPA-s, kuid on ka julgeks lahenduseks siseuksena.

Umbuks või klaasinguga uks?

Umbuks on sobiv ruumides, millesse ei soovita võõraid pilke, näiteks magamistuba või tualettruum. Elutoa või köögi ukseks on väga sobiv klaasinguga uks - nii saab maksimaalselt ära kasutada päevavalgust.

 

Umpiovi Lasitettu_ovi

 

Kas tagasihoidlik või modernne -  loodust leiame mõlemas!

Siseuksed on erineva pinnaviimisltlusega. Meie tootevalikust leiab puituksi, mis on kas värvitud, spoonitud, lakitud, lakitud valge toonlakiga või viimistlusvalmid. Klaasuste valikust loodusest inspireeritud Oksa mustriga digiprinditud klaasuks on materjali poolest modernne, kuid toob ruumi looduse soojust.

Toredaks vahelduseks uste viimistluses on horisontaalne spoon. Stable massiivseid sileuksi leiate tootevalikust tamme-, kase- ja pähklispooniga ning kõiki neid saab tellida nii horisontaalse kui ka vertikaalse spooniga.


Luonnonlaheinen_viilutettu_ovi Ravakka_ovi

 

Kas laiendiga uks või paarisuks?

Laiema seinaava täitmiseks valige kas uks koos laiendiga või paarisuks.

 


Levikkeellinen_ovi Pariovi

 

Käelisus?

Enne ukse tellimist selgitage välja ukse soovitud käelisus.

 


Oikeakatinen_ovi vasenkatinen_ovi

 

Mida veel tellides meeles pidada?

Siseuks ja leng müüakse eraldi. Lävepakk ei kuulu lengi komplekti, seega soovi korral tellige ka lävepakk lisaks! Tellige ka käepide, piirdeliistud ja niisketesse ruumidesse paigaldatavatele ustele ventilatsioonirest.


Sisaoven_painike

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.