Kuidas lugeda toimivusdeklaratsiooni?

 

DoP_image 

1. Toimivusdeklaratsiooni number peab vastama numbrile CE-kleebisel. Kui need numbrid ühtivad, olete avanud õige toimivusdeklaratsiooni.

2. Iga toimivusdeklaratsioon katab mitut samasse kategooriasse kuuluvat erineva klaasiava suurusega või pimetoodet. Vaadake Lisa 1 millisesse gruppi toode kuulub. Kui olete leidnud õige tootegrupi, siis leidke vajalik info tabelist (vt p.3).

2. Tabelis näetetoote erinevate CE-markeeringuga kaetavate omaduste testitulemusi. Märkega "npd" on tähistatud need omadused, millede kohta puuduvad ametlikud testitulemused. Märkega "n/a" on tähistatud need omadused, mid pole võimalik antud tootel testida. Kõik testitulemused on antud vastavalt CE-markeeringu standardile.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.