Valige oma kodule sobivad ja stiilsed uksed

JELD-WEN-massiivikehysovi -Unique -Spa -500-miljoo -pukuhuone1

Meie uued uksed on ideaalsed osana sisekujundusest ja lisaks tavatingimustele saab neid kasutada ka niisketes ruumides.

Kui sooviks on uste interjööri sobitamine, võib õige ukse valimine tekitada parajat ”peavalu”.

Kuna varem ei olnud meie puituste valikus klaasiga niiskuskindlamaid uksi, siis uue stiilse disainiga uksed Unique Spa 500 ja Craft Spa 100 sobivad ideaalselt ühtse sisekujunduse saavutamiseks, sest mõlemat ust on võimalik kasutada nii tavatingimustes kui ka niisketes ruumides. Unique Spa 500 ja Craft Spa 100 loovad puidule omase hubase ja sooja tunde ning suur klaasipind lisab ruumile valgust ja avarust. Uued mudelid sobivad ideaalselt Unique ja Craft seeria klaasita massiivustega.

Uks on järjest enam ka sisustuselement

Üha rohkem tarbijaid on hakanud nägema uksi sisekujunduselemendina, mitte ainult osana ehitusmaterjalidest. Vana, kulunud ja raskesti avatav uks ei sobi interjööri ja ei ole ka kasutajatele turvaline.Reageerisime tekkinud nõudlusele,, arendades välja uued kõrgkvaliteedilised siseuksed. Unique Spa 500 ja Craft Spa 100 uksed teevad kodu kenamaks ja silmapaistvamaks.


Unique Spa 500 ja Craft Spa 100 uksi saab paigaldada olemasolevatesse ukseavadesse. Vastavalt vajadusele on meie tootevalikus erinevad lengid: vannitoale niiskuskindlamad ja tavatingimustesse uue tootena oksavabad tihendiga värvitud puitlengid.


Unique Spa 500 ja Craft Spa 100 massiivustel on opaalklaas, millest kumab küll valgus läbi, aga samas on tagatud piisav privaatsus. Oluliseks opaalklaasi omaduseks on see, et valguse käes ei muutu klaasi värv rohekaks.


Oma konstruktsioonilt on Unique Spa 500 ja Craft Spa 100 niiskuskindlamad uksed, mis sobivad vannitubadesse, kus ukse ja dušši vahe on vähemalt 1,5 meetrit. Ärge unustage, et dušši vahetusse lähedusse peaks alati valima klaasist ukselehega ukse, mis on veelgi niiskuskindlam.


Õige kasutamine ja hooldamine pikendab ukse kasutusiga

Uste eluiga saab pikendada nende korraliku hooldusega. Veenduge, et niisked ruumid oleksid alati ventileeritud ja et veega kokku puutunud uksed saaksid vajadusel kuivada. Eramu (vanni)tubade jaoks mõeldud Unique Spa 500 ja Craft Spa 100 uksed ei sobi üldkasutatavatesse ruumidesse, kuna seal saavad uksed tavapärasest suurema kasutuskoormuse.

 

>> Unique Spa 500

>> Craft Spa 100

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.