Uus Character välisuste kollektsioon kaasaegsele koduehitajale

Paiskasime turule uue Character välisuste valiku, mis esindab puhast minimalistlikku stiili ja kõrgetasemelist Skandianaavia disaini. Antud kollektsiooni uksed on erilised nagu näiteks mudel nimega Digits, mis annavad isikupära võimalusega valida uksele klaasiavaks oma majanumber.

Välisuks on oluline osa maja fassaadist ja see loob kodust esmamulje. See kirjeldab kodu omanikku ja täiendab maja arhitektruuri. Seetõttu on eriti oluline läbi mõelda, millist välisust valida.

Uued Character-välisuksed on sobilikud igale majale, kuid eriti hästi sobivad need modernsele ja kvaliteetsele kodule. Antud välisustel on peithinged, mis tähendab et hinged on suletud ukse puhul täiesti varjatud. Peithinged võimaldavad ukselehte reguleerida igas suunas. Character-klaasidega välisuste klaasid on paigaldatud ilma klaasiliistudeta, nii loovad nad stiilse välimuse nii maja seest kui väljast. Eelpool mainitu muudab välisukse väljanägemise lihtsalt elegantseks.

Üks Character uste mudelitest nimega Digits võimaldab muuta ennast isikupäraseks ja eriliseks, valides uksele kas numbreid või tähti, näiteks oma majanumbri. Tähe- ja numbrimärgid on uksel klaasiavadeks ja on disainitud ning valmistatud erilise hoolega. Uksele võib valida 1 kuni 3 tähemärki: numbrid on saadaval vahemikus 0 kuni 9 ja tähed A – J vahel.

Kogu Character sari sisaldab kokku 14 uksemudelit, mida saab tellida endale sobivas värvitoonis. Klaasiga mudeleid saab valida kirka- või satiinklaasiga


See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.