Character sarja Digits välisuks annab kodule isikupära

JELD-WEN-digits _valisuks

Meie Character välisuste mudel nimega Digits on isikupärane valik maja välisukseks. Digits välisuks võimaldab muuta oma kodu unikaalsemaks, valides ise uksele kas numbreid või tähti, näiteks oma majanumbri. Ukse turvalisuse ja praktilisuse suurendamiseks on võimalik valida lisaks näiteks Yale Doorman digitaalne võtmevaba turvalukk.

Character sarja uus välisuks Digits esindab puhast minimalistlikku stiili ja kõrgetasemelist Skandianaavia disaini. See on ideaalne kõigile, kes soovivad olla omanäolised ja tahavad teistest eristuda. Digits ustele saab valida kuni kolm numbrit või tähemärki, mis on uksel klaasiavadeks. Numbreid saab valida 0 kuni 9 ja tähti A, B, C, …, J. Klaasivalikus on kirgas- ja satiinklaas.

Digits ustel on peithinged, mis on suletud ukse puhul täiesti varjatud. Peithinged on igas suunas kergesti reguleeritavad. Lisaks on välisuste klaasid paigaldatud ilma klaasiliistudeta, luues stiilse välimuse nii maja seest kui väljast. Kõik eelpool mainitu muudab välisukse väljanägemise lihtsalt elegantseks.

Digits ustele oleme välja valinud 6 standard värvi, kuid lisana on võimalik valida oma uksele sobiv värvus NCS värvitoonide hulgast. Ust on võimalik saada ka kahevärvliselt, mis aitab sobitada ust ideaalselt nii maja fassaadi kui ka siseinterjööriga. Lisaks on võimalik meie uue Door Designer rakenduse abil iOS ja Android seadmetes järele proovida, kuidas sobib Digits uks Teie kodule. Tehke pilt oma kodu välisuksest ning sobitage sinna Character sarja Digits välisuks.

Digits uste jaoks on saadaval erinevaid nuti- ja lisatarvikuid nagu näiteks Yale Doorman digitaalne ja võtmevaba turvalukk. Uks võib olla varustatud näiteks alumiinumist või RST löögiplaadiga ja uksesulguriga.

 

>> Vaadake kõiki Character välisuksi 

>> Door Designer mobiilirakendus

>> Välisustegalerii

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.