JELD-WEN´i energiasäästlikud välisuksed

Energiasäästlikud välisuksed aitavad säästa loodust, energiatarbimist ja raha. Kui soe püsib majas ja külm jääb välja, väheneb ka energiatarbimine. Enamike JELD-WEN´i välisuste mudelite puhul saab valida lisana Arctic-konstruktsiooni, tänu millele on uks soojapidavam ja soojakaod minimaalsed.

 

Paljud vanemad majad ei vasta soojusisolatsiooni nõuetele kuna omanikud on küll paigaldanud täiendava soojustuse, kuid jätnud välisukse energiasäästlikuma mudeli vastu vahetamata.

Vanade ja kahjustada saanud uste vahetamine uute vastu parandab veelgi soojapidavust ning aitab vähendada maja soojakadu.

Kõik JELD-WEN´i poolt pakutavad uksed on energiasäästlikud ja ilmastikukindlad. Arctic-konstruktsiooniga välisuksed on 20mm paksemad kui harilikud ADVANCED-Line välisuksed, seega tagavad need veelgi parema soojapidavuse, kui tavakonstruktsiooniga välisuksed. Arctic-välisuksed sobivad ideaalselt näiteks passiiv- ja nullenergiamajadele. Arctic-konstruktsiooniga on võimalik tellida nii klaasita kui klaasiga Function, Classic ja Balcony välisuste mudeleid.

 

Mis on U-arv?
U-arv iseloomustab hoone eri osade soojajuhtivust. Soojajuhtivuse mõõtühikuks on W/m2K
Mida väiksem U-arv, seda parem soojusisolatsioon ja väiksemad soojuse, energia ja ka raha kulud. Eesti Ehitusseadustikus määratletud hoone energiatõhususe miinimumnõuded elamu välispiirdes kasutatavatele akendele ja välisustele on 0,6–1,1 W/(m²·K).

Hind: vastavalt JELD-WEN soovituslikule jaehinnakirjale, algavad energiasäästlike ADVANCE-Line välisuste hinnad alates 540,00€ ning Arctic-konstruktsiooniga välisuste hinnad alates 840,00€.

 

>> Siit leiate ülevaate meie poolt pakutavatest välisutest

>> Vaadake ka kõiki Arctic-konstruktsiooniga uksi

 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.