Jätkusuutlik metsamajandamine

JELD-WEN on võtnud eesmärgiks olla oma tegevusalal keskkonnasõbralike tegevuste ja toodete abil teerajaja. Oleme end pühendanud jätkusuutlikumale äripraktikale ja keskkonnahoiule. See mõjutab meie organisatsiooni kõiki aspekte ja suunab seda, kuidas suhtume energiatõhususse, atmosfääri- ja veeheidetesse ning sisekliimasse.

Meie pühendumine jätkusuutlikkusele peegeldub ka meie tootearendusprotsessis, mille käigus keskendume enam keskkonnale kasutoovatele toodetele. Selle saavutamiseks oleme kehtestanud materjalide ümbertöötlemise ja taastuvenergiaga seotud põhimõtteid ja hangime üha rohkem tooraineid jätkusuutlikelt tarnijatelt.

Kõik meie töötajad on võtnud endale eesmärgiks selle, et meie organisatsioon vastaks piisava varuga inimeste heaolu reguleerivate seaduste nõuetele. Kõigilt oodatakse keskkonnasõbralike lahenduste võimaluste pidevat otsimist. Püüame oma korporatiivse vastutuse põhimõtetele vastata igal päeval - nii oma toodete kui tegevuste läbi.

Meil on jätkusuutlik taastuvpuidu hankimispõhimõte ja me oleme väga uhked hiljuti omandatud FSC® (Metsahoolekogu, Forest Stewardship Council®) ja PEFC™ mitmeid tegevuskohti katva tarneahela juhtimissüsteemi sertifikaatide üle, mis mõlemad keskenduvad vastutustundlikule metsamajandamisele.

Kõik JELD-WEN-i uksed vastavad EL-i Puidu määruse nõuetele, mis jõustus märtsis 2013 ja mille eesmärgiks on vältida ebaseaduslikku metsa langetamist.

FSC EE V

 

  Pefc Logo V

Sertifikaadid saad SIIT alla laadida.

Sertifikaadile vastavad tooted(.pdf).

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.