1440x528_3

JELD-WEN'ist

JELD-WEN Europe on Euroopa turul juhtiv uksetarnija. Oleme endale eesmärgiks võtnud, et meie uksed peavad vastama klientide vajadustele terves Euroopas. Meie täistootevalikus on standarduksi, kõrgekvaliteedilisi eksklusiivuksi, samuti kliendi näpunäidete järgi ja eriprojektide tarvis valmistatud uksi.

Pühendudes kõigi turusegmentide huve arvestavale arendusele, tootmisele ja turunduslahenduslahendustele, kehastame oma kõige olulisemat väärtust - usaldusväärsust. Sel põhjusel turundame oma tooteid juhtmõttega "Reliability for real life".
JELD-WEN Europe pühendumine usaldusväärsusele tähendab seda, et oleme alati õigel ajal õiges kohas ning et meie tooted on vabad kahjustustest ja komplektsed.

Lisainformatsiooni JELD-WEN'i organisatsioonist leiate aadressil www.jeld-wen.com

 

 

JELD-WEN Eesti AS

JELD-WEN Eesti AS Rakveres asuvas tehases, kus töötab enam kui 700 inimest,  toodame täispuituksi ning lenge. Baltimaid teenindav terminal asub Tallinna külje all Lehmjas. Meie tootevalikus on siseuksed, liuguksed, saunauksed, rõduuksed, välisuksed ning aiamajauksed.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada võimalikult meeldiv külastus. Kui nõustute nende kasutamisega, siis lihtsalt klõpsake jätkamiseks siia. Kui Te ei nõustu küpsiste kasutamisega, lugege siit küpsiste kasutamise põhimõtete ning küpsiste blokeerimise ja keelamise kohta. Küpsiste keelamise korral võib juhtuda, et veebisait ei tööta õigesti ja mõnele alale puudub juurdepääs.