Liuguste võluv praktilisus

Liuguksi on kodudes üha enam näha. Populaarsuseks on mitmeid põhjuseid - nad ei takista avatud olekus liikumist ning tekitavad vaba ruumi, eriti oluline on see väikestes korterites. Lükanduksed on suurepärased ruumijagajad.

JELD-WEN tootevalikusse lisandub sel kevadel kaks uut klaasiga liugukse mudelit.

 

Klaasitud Unique 504 Slide- ja Unique 507 Slide liuguksed on stiilsed uuendused, mis toovad interjööri veidi väärikust. Unique 504 on ühe tahvliga klaasuks, see tähendab, et ehk uksel on üks suur klaas. Unique 507 on kolme tahvliga klaasuks. Klaaside võimalusi on neli: kirgas klaas, satiin klaas ja MasterCarre-musterklaas ja Chinchilla-musterklaas.

Liuguksed ei võta põrandapinda ja jätavad rohkem ruumi ülejäänud sisustusele. Liuguksed on ideaalne ukselahendus kitsastes tingimustes. Sageli näiteks just garderoobi ukse avamine kitsas koridoris võib olla keeruline, mille saab lihtsalt lahendada liugukse abil. Kõiki JELD-WEN liuguste mudeleid saab paigaldada seinapealse või seinasisesena. Seinapealne liuguks on väga lihtsalt paigaldatav nii uutel kui ka renoveeritavatel objektidel. Uutes planeeritavates eluruumides tasub mõelda seinasiseste liuguste peale, need jätavad vabaks nii põranda- kui seinapinnad. Seinasisene liuguks on saadaval ka paarisliuguksena, mis sobib hästi ruumijagajana näiteks elutoa ja köögi vahele.

JELD-WEN valikust on lisaks kahele uuele klaasidega liugustele võimalik valida veel seitsme erinevat uksemudeli vahel.

Liuguste disain ja konstruktsioon on sama mis harilikel hingedega tiibustel – saad oma kodu kaunistada sama tüüpi ustega, olgu siis liuguks või harilik hingedega uks ilma, et see muudaks oluliselt sisustust ja interjööri.


Vajate rohkem infot?

Vaadake siseustekollektsiooni
Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.